Home » Блог » Uncategorized » Дечија недеља у нашој школи

Дечија недеља у нашој школи

Најлепша недеља сваке године дешава се у октобру. Ове године мото Дечије недеље био је „Ја сам дете, имам план! Толеранција и љубав за сваки дан” па су тако наши ученици и учитељи, разним активностима, покушали да испуне дане дружењем и забавом и тако развију осећај толеранције код ученика.

Ученици свих нижих одељења завршили су Дечију недељу маскенбалом као омиљеном активношћу свих. У току недеље писали су поруке љубави, играли заборављене игре, правили шеширијаду, украшавали школу јесењим плодовима и све време су уживали.

Делић атмосфере која је владала током целе недеље у нашој Матичној школи и издвојеним одељењима у јарчујаку и Грдици, погледајте у галерији.

Посебно изненађење малишанима било је дружење са мото клубом „Kings” из Краљева.