Електронски дневник

Бављење наставним процесом као најбитнијим делом образовног система подразумева стално усавршавање стручних и педагошких компетенција, а у последње време и усавршавање у области информационих технологија. У складу са тим, сви наши наставници могу да се похвале континуираним и одговорним стручним усавршавањима. Због тога и није случајно што смо пред почетак ове школске године за само три дана успели да припремимо све што је захтевао систем есДневника и тако од првог септембра почнемо да користимо искључиво електронски дневник у нашој школи. Наиме, ми смо једина основна школа у Рашком округу која је у оквиру пројекта еПросвета одабрана од стране Министарства просвете, науке и технолошког развоја да учествује у увођењу система есДневник ове школске године. Са задовољством можемо истаћи да смо одговорним приступом успели да побољшамо цео систем, пре свега указивањем на недостатке који су веома брзо отклањани, али и давањем креативних идеја за још напреднији есДневник. Поносни смо на то што ће наш рад у овој школској години унапредити, од следеће школске године,  рад свих школа у Србији.